Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır

Cayma Hakkı

TTK gereğince gıda maddeleri,içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır.Ancak almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan,kullanmadan,bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.

Taşıma Sırasında Hasar Gören Ürünler

Müşteri siparişi kendisine teslim edildiği anda kargo yetkilisi nezdinde kontrol etmeli kargo paketinde yada ambalajında herhangi bir kırılma, bozulma, kutunun açılması, ezilme gibi durumu varsa ürünü teslim almadan tutanak tutturarak iade işlemini yapmalıdır. Ürünü teslim aldıktan sonra ürüne zarar verildiği iddiası ile yapılan iadeler kabul edilemez.

Hatalı Ürünler

Teslimat esnasında fark edilmeyip sonradan ortaya çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek iade talebinzi iletmeniz halinde iade gerekçeniz incelenecektir.İade gerekçeniz uygun bulunursa faturayı ürün ile birlikte gönderdikten sonra yenisi ile değiştirilecektir. Ürün/ürünlerin stoklarda olmaması durumunda ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.

Sipariş İptali

Faturası kesilmiş ve kargoya verilmiş siparişin iptali yapılamaz.Bu durumdaki iptal işlemi iade işlemleri aşamalarına göre değerlendirilir.

 

*İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar (sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak malın kusurlu çıkması durumunda iade masrafları www.gidacilarsitesi.com tarafından karşılanır.

*Faturasız gönderilmiş olan iade talepleri dikkate alınmayacaktır.  

*İade işlemi, ürünün www.gidacilarsitesi.com a ulaşması ile başlar.İade işlemi değerlendirilip kısa süre içinde size sonuçla ilgili bilgi verilecektir. İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemlerin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama 10 günü bulmaktadır. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından daha uzun bir sürede yapılabilir. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır

*Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

*Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

*Kargo görevlisinden ürününüzü teslim alırken lütfen ürünün yıpranmış zarar görmüş olup olmadığına dikkat ediniz.

*Eğer ürün zarar görmüşse görevliye zabıt tutturunuz.

*Zabıt tutturulmayan hasarlı ve ayıplı ürünler tarafımızdan iade alınmayacaktır.